محمدرضا دوست محمدیان

مطالب وبلاگ

اخبار، اطلاعیه ها و...

مکاترونیک 1

درس مکاترونیک 1 به صورت مجازی برگزار خواهد شد. لازم است تمامی دانشجویان در شروع ترم یک ایمیل به ادرس ایمیل استاد درس (که در زیر امده) فرستاده و خود را معرفی کنند. اسلایدهای درس و اطلاعات مربوط به درس از طریق همین ایمیل در طول ترم در اختیار دانشجویان قرار میگیرد.

ایمیل استاد درس : doost@semnan.ac.i   (با توجه به مشکلی که برای ایمیل گوگل من mrdoost@gmail.com پیش آمده لطفا با ایمیل دانشگاه سمنان من تماس بگیرید)

امتحان درس مکاترونیک به صورت مجازی و کتاب/جزوه باز انجام می شود. نمره این درس علاوه بر امتحان شامل یک پروژه و یک ارایه به صورت مجازی با پاورپوینت هست. فایل توضیح پروژه درس در قسمت دانلود موجود است. با مراجعه به قسمت دانلود در پروفایل استاد فایل توصیف پروژه را دریافت کنید. دانشجو می باید تا تاریخ مقرر(که در زیر آمده) پروژه را انجام داده و گزارش پروژه به همراه فایلهای مربوطه را به استاد درس ایمیل کند.علاوه بر پروژه، یک ارایه توسط دانشجویان میبایست به صورت پاورپوینت و حداکثر 15 دقیقه با موضوع دلخواه انجام شود. موضوع ارایه میتواند در زمینه کاربردهای مکاترونیک در صنعت، کنترل، یا رباتیک بسته به نظر خود دانشجو میباشد. 

 تاریخ ارسال پروژه: 15 دی 1399

تاریخ ارایه دانشجویان: اخرین جلسه کلاس

تاریخ میانترم: یکشنبه 16 آذر ساعت 13:00

آز مکاترونیک:

درس آزمایشگاه مکاترونیک به صورت مجازی برگزار خواهد شد. به این منظور ویدیوهایی مربوط به آزمایشگاه مکاترونیک دانشگاه CSU برای تماشای دانشجویان بارگذاری شده است. برای دیدن ویدیوها به قسمت دانلود بخش ویدیوهای آزمایشگاه مراجعه کنید و ویدیوهای 1 تا 6 را دانلود کنید. دانشجویان میتوانند برای دیدن ویدیوهای بیشتر(به همراه زیرنویس انگلیسی) به کانال یوتیوب دانشگاه CSU به ادرس زیر مراجعه کنند. باتوجه به فیلتر بودن یوتیوب در ایران باید از فیلتر شکن استفاده کنید.

لینک کانال یوتیوب دانشگاه CSU

 

بازگشت به بلاگ
دسته بندی : مکاترونیک , بازدید:223 , تاریخ انتشار : 1399/06/14