محمدرضا دوست محمدیان

مطالب وبلاگ

اخبار، اطلاعیه ها و...

مکاترونیک 2

درس مکاترونیک 2 به صورت مجازی برگزار خواهد شد. اسلایدهای درس و اطلاعات مربوط به درس از طریق ایمیل و سامانه امید در طول ترم در اختیار دانشجویان قرار میگیرد.

ایمیل استاد درس : doost@semnan.ac.ir  ،mrdoost@gmail.com 

امتحان درس مکاترونیک به صورت مجازی و کتاب/جزوه باز انجام می شود. نمره این درس علاوه بر امتحان شامل یک سری تمرین و یک ارایه به صورت مجازی با پاورپوینت هست. فایل مربوط به تمرین (بخش کنترل دیجیتال) در سامانه امید قسمت تکالیف موجود است. دانشجو می باید تا تاریخ مقرر(که در زیر آمده) تمرینها را انجام داده و پاسخ تمرینها (دستنویس یا تایپ شده) را به صورت پی دی اف به استاد درس ایمیل کند.علاوه بر تمرین، یک ارایه توسط دانشجویان میبایست به صورت پاورپوینت و حداکثر 15 دقیقه با موضوع مرتبط با پی ال سی، پیزوالکتریک یا کنترل دیجیتال انجام شود. در ضمن کتاب کنترل دیجیتال در قسمت دانلود موجود است.

 تاریخ ارسال تمرین: 3 اردیبهشت 1400

تاریخ ارایه دانشجویان: اخرین جلسه کلاس

تاریخ میانترم: یکشنبه 5 اردیبهشت ساعت کلاس  13:00 تا 15:00

آز مکاترونیک: 

ویدیوهای آزمایشگاه مکاترونیک در قسمت دانلود موجود است (ویدیو 7 تا 13). برای دیدن ویدیوهای بیشتر و اطلاعات بیشتر راجع به آزمایشگاه مکاترونیک میتوانید به لینک زیر مربوط به دانشگاه کلورادو استیت مراجعه کنید. (اکثر ویدیوها در یوتیوب اپلود شده و برای مشاهده باید از فیلتر شکن استفاده کنید)

https://mechatronics.colostate.edu/video-demos

 

بازگشت به بلاگ
دسته بندی : مکاترونیک , بازدید:66 , تاریخ انتشار : 1399/11/10